تبلیغات
امام خامنه ای (مدظله العالى) - مطالب دی 1394
 

صفحه اصلی

ایمیل مدیریت ارتباط با ما چهار هزار شهید پشتیبانی  

 

 تاریخ امروز :


شرح حدیث اخلاق از امام خامنه ای (37)
بیانات امام خامنه ای (447)
استفتائات امام خامنه ای (66)
توصیه های امام خامنه ای (86)
کلیپ هایی از امام خامنه ای (117)
عکس هایی از امام خامنه ای (151)
اشعاری در مدح امام خامنه ای (21)
دانشگاه از دیدگاه امام خامنه ای (12)
انتخابات از دیدگاه امام خامنه ای (13)
ازدواج از دیدگاه امام خامنه ای (7)
خاطرات امام خامنه ای (123)
پیام امام خامنه ای (83)
اقتصاد مقاومتی (2)
تهاجم فرهنگی (10)
مرگ بر آمریکا (36)
ولایت فقیه (75)
قالب وبلاگ (2)
دانلود کتاب (10)
نرم افزار (12)
جنگ نرم (22)
فتنه (32)


 • بهمن 1396

 • دی 1396

 • آذر 1396

 • آبان 1396

 • مهر 1396

 • شهریور 1396

 • مرداد 1396

 • تیر 1396

 • خرداد 1396

 • اردیبهشت 1396

 • فروردین 1396

 • اسفند 1395

 • بهمن 1395

 • دی 1395

 • آذر 1395

 • آبان 1395

 • مهر 1395

 • شهریور 1395

 • مرداد 1395

 • تیر 1395

 • همه آرشیوها

 • قالب سه ستونه رهبر من با موضوع امام خامنه ای برای وبلاگ

 • قالب میهن بلاگ امام خامنه ای (مدظله العالی)


 •           امام خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات

  نویسنده : وحید

  موضوع : بیانات امام خامنه ای

  نظرات ()


  رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات:

  نمی‌توان افرادی که اصل نظام را قبول ندارند به مجلس فرستاد/ ۶ معیار رقابت سالم انتخاباتی/ قدردانی از عملیات اخیر سپاه در خلیج فارس/ مسئولان دولتی مراقب باشند طرف مقابل خدعه نکند

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به این سخنان خود که گفته بودند «حتی کسانی هم که با نظام مسئله دارند در انتخابات شرکت کنند» خاطرنشان کردند: این سخن به معنای آن نیست که بخواهند کسانی که نظام را قبول ندارند به مجلس بفرستند.

  خبرگزاری فارس: نمی‌توان افرادی که اصل نظام را قبول ندارند به مجلس فرستاد/ ۶ معیار رقابت سالم انتخاباتی/ قدردانی از عملیات اخیر سپاه در خلیج فارس/ مسئولان دولتی مراقب باشند طرف مقابل خدعه نکند

  کلمات کلیدی : امام خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات , امام سید علی خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات , آیت الله سید علی خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات , آیت الله خامنه ای در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات , رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات ,

  چهارشنبه 30 دی 1394-14:46

  ادامه مطلب


            پاسخ امام خامنه ای به نامه دکتر روحانی در مورد برجام

  نویسنده : وحید

  نظرات ()


  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه آقای روحانی رئیس‌جمهور در خصوص سرانجام مذاکرات هسته‌ای، با ابراز خرسندی از نتیجه دادن مقاومت ملت ایران در برابر تحریمهای ظالمانه و عقب نشینی طرفهای مقابل در اثر تلاش دانشمندان هسته‌ای و کوششهای همه دست اندرکاران مذاکرات، بر پنج نکته مهم خطاب به رئیس‌جمهور تأکید کردند.

  بسم الله الرحمن الرحیم
  جناب آقای دكتر روحانی
  ریاست محترم جمهوری
  با سلام و تحیت،

  خرسندی خود را از اینكه مقاومت ملت بزرگ ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه و تلاش دانشمندان هسته‌ای در پیشبرد این صنعت مهم و كوشش خستگی ناپذیر مذاكره‌كنندگان، سرانجام طرف‌های مقابل را كه برخی از آنان به دشمنی با ملت ایران شهره‌اند، وادار به عقب‌نشینی و رفع بخشی از آن تحریم‌های زورگویانه كرد، ابراز می‌دارم و از جنابعالی و هیئت مذاكره و شخص وزیر محترم و همه‌ی دست‌اندركاران تشكر می‌كنم. عجالتاً نظر جنابعالی را معطوف می‌دارم به اینكه:

  اولاً: مراقبت شود كه طرف مقابل تعهدات خود را به‌طور كامل انجام دهد. اظهارات برخی از سیاستمداران امریكائی در این دو سه روز كاملاً موجب بدگمانی است.

  ثانیاً: به همه‌ی مسئولان دولتی تذكر داده شود كه حلّ مشكلات اقتصادی كشور در گرو تلاش بی‌وقفه و خردمندانه در همه‌ی بخش‌ها در جهت اقتصاد مقاومتی است و رفع تحریم‌ها به تنهائی برای گشایش در اقتصاد كشور و معیشت مردم كافی نیست.

  ثالثاً: در تبلیغات توجه شود كه در برابر آنچه در این معامله به دست آمده، هزینه‌های سنگینی پرداخت شده است. نوشته‌ها و گفته‌هائی كه سعی می‌كنند این حقیقت را نادیده گرفته و خود را ممنون طرف غربی وانمود كنند با افكار عمومی ملت، صادقانه رفتار نمی‌كنند.

  رابعاً: همین اندازه دستاورد نیز در برابر جبهه‌ی استكبار و زورگو، بر اثر مقاومت و ایستادگی به دست آمده است. این را باید همه‌ی ما درسی بزرگ برای همه‌ی قضایا و حوادث در جمهوری اسلامی بدانیم.

  خامساً: بار دیگر تأكید می‌كنم كه از خدعه و نقض عهد دولت‌های مستكبر بویژه امریكا در این مسأله و دیگر مسائل غفلت نشود.

  موفقیت جنابعالی و دیگر مسئولان كشور را از خداوند متعال مسألت می‌كنم.

  سیّدعلی خامنه‌ای
  ۲۹ دی ۹۴

  سه شنبه 29 دی 1394-23:44


            عکس/ نظر امام خامنه ای درمورد نظارت استصوابی

  نویسنده : وحید

  نظرات ()


  پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب، با انتشار بخشی از بیانات معظم له، مفهوم نظارت استصوابی را تبیین کرد:

   شورای نگهبان، چشم بینای نظام برای انتخابات است؛ در همه‌ی دنیا هم یک چنین چیزی وجود دارد -حالا اسمش چیز دیگر است؛ اینجا اسمش شورای نگهبان است- مراقبند، ببینند آن کسی که وارد میدان انتخابات میشود، نامزد انتخابات میشود، آیا صلاحیّت دارد یا نه؛ و باید احراز کنند صلاحیّت را؛ اگر دیدند که کوتاهی شده است و آدمی که صلاحیّت ندارد وارد شده، جلویش را میگیرند؛ این حقّ آنها است، حقّ قانونی آنها است، حقّ عقلی و منطقی آنها است؛ بعضی بیخود ایراد میکنند. بخشی از این حقّ‌النّاس، همین حقّ رأی شورای نگهبان است؛ همین حقّ نظارت استصوابی و مؤثّر شورای نگهبان است؛ این جزو حق‌النّاس است، این را باید رعایت کرد، این را باید حفظ کرد.

   رهبر انقلاب اسلامی۱۳۹۴/۰۶/۱۸

  عکس/ طرح‌ویژه سایت دفتر رهبرانقلاب در مورد نظارت‌استصوابی


  منبع: Khamenei.ir
  کلمات کلیدی : عکس/ نظر رهبرمعظم‌انقلاب درمورد نظارت استصوابی , عکس/ نظر امام خامنه ای درمورد نظارت استصوابی , عکس/ نظر امام سید علی خامنه ای درمورد نظارت استصوابی , عکس/ نظر آیت الله سید علی خامنه ای درمورد نظارت استصوابی ,

  دوشنبه 28 دی 1394-10:42


            خاطره رهبر انقلاب از دروغی که به امام خمینی بسته شد

  نویسنده : وحید

  موضوع : خاطرات امام خامنه ای

  نظرات ()


  امام پیروزی مردم را قطعی می‌دید و دغدغه هایی فراتر از دغدغه‌ی روحانیون انقلابی در تهران داشت. امام تاکید داشت شورای انقلاب هرچه سریعتر شکل بگیرد. شورای انقلاب در تاریخ 23 دی ماه 1357 با پیام امام علنا موجودیت خود را اعلام کرد. بنیاد این شورا در آذر ماه همان سال در پاریس و بعد از مشورت امام خمینی با برخی عناصر سرشناس نهضت از جمله آیت الله مطهری ریخته شد.(1)

  بنابر آن چه که در اسناد منعکس شده، آقای خامنه‌ای تا پایان دی ماه در مشهد ماند و همراه دوستانش تظاهرات با شکوه اربعین را در 29 دی راهبری کرد.

  خاطره رهبر انقلاب از دروغی که به امام خمینی بسته شد

  کلمات کلیدی : خاطره رهبر انقلاب از دروغی که به امام خمینی بسته شد , خاطره آیت الله خامنه ای از دروغی که به امام خمینی بسته شد , خاطره آیت الله سید علی خامنه ای از دروغی که به امام خمینی بسته شد , خاطره امام سید علی خامنه ای از دروغی که به امام خمینی بسته شد , خاطره آیت الله العظمی سید علی خامنه ای از دروغی که به امام خمینی بسته شد ,

  شنبه 26 دی 1394-13:39

  ادامه مطلب


            فشار به رهبرانقلاب برای دخالت در تأیید صلاحیت خبرگان

  نویسنده : وحید

  موضوع : توصیه های امام خامنه ای

  نظرات ()


  دهم بهمن 1368 در جلسه هئیت رئیسه خبرگان بحث شد آیین نامه انتخابات به نحوی اصلاح شود که افراد باسوادتری به مجلس خبرگان راه یابند.(1) از شرایط نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان اجتهاد در علوم دینی بود. شورای نگهبان تصمیم داشت برای تشخیص واجد شرایط بودن نامزدها از آنها آزمون علمی بگیرد؛ تصمیمی که سرآغاز چالش هایی در انتخاباتی بود که بنا بود در مهرماه 1369 برگزار شود.

  فشار به رهبرانقلاب برای تایید صلاحیت کروبی و جناح چپ///آماده انتشار


  کلمات کلیدی : فشار به رهبرانقلاب برای دخالت در تأیید صلاحیت خبرگان , فشار به امام خامنه ای برای دخالت در تأیید صلاحیت خبرگان , فشار به آیت الله خامنه ای برای دخالت در تأیید صلاحیت خبرگان , فشار به امام سید علی خامنه ای برای دخالت در تأیید صلاحیت خبرگان , فشار به آیت الله سید علی خامنه ای برای دخالت در تأیید صلاحیت خبرگان ,

  جمعه 25 دی 1394-10:34

  ادامه مطلب


            دیدار مردم قم با امام خامنه ای

  نویسنده : وحید

  موضوع : بیانات امام خامنه ای

  نظرات ()


  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم قم، با تجلیل از قیام تاریخ‌ساز ۱۹دی ۱۳۵۶ مردم این شهر و تشریح علل و عوامل «ماندگاری انقلاب»، تأکید کردند: در پرتو حضور آگاهانه همگانی، ماندگاری انقلاب، آرامش و سکینه‌ی ملت و پیروزی بر توطئه‌های دشمنان امکان‌پذیر خواهد شد.
  رهبر انقلاب اسلامی با تجلیل از قیام تاریخی نوزدهم دی سال ۱۳۵۶ مردم قم بر ضد رژیم دیکتاتوری شاه و در حمایت از مرجعیت و روحانیت، از مردم قم به عنوان «پیشروان و پیشرانان انقلاب» یاد کردند و افزودند: سال‌ها مبارزه و بیانات امام خمینی رحمه‌الله و جایگاه مرجعیت و روحانیت، در مردم زمینه‌های مساعدی برای مبارزه با رژیم ستم‌شاهی فراهم کرده بود که قیام ۱۹دی، این مبارزه‌ی حیاتی را کلید زد.
  ایشان «شجاعت و بصیرت مردم و احساس تکلیفِ به‌هنگام برای ورود به میدان»، را عناصر اصلی قیام ۱۹دی خواندند و افزودند: آن قیام تاریخی در دفاع از امام رحمه‌الله شکل گرفت و حوادث بعد از آن منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد.
  کلمات کلیدی : دیدار مردم قم با رهبر انقلاب , دیدار مردم قم با امام خامنه ای , دیدار مردم قم با امام سید علی خامنه ای , دیدار مردم قم با آیت الله العظمی خامنه ای , دیدار مردم قم با مقام معظم رهبری 1394 ,

  شنبه 19 دی 1394-16:46

  ادامه مطلب


            رهبر انقلاب در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور: تایید فرد فاقد صلاحیت در انتخابات ضد حق‌الناس است

  نویسنده : وحید

  موضوع : بیانات امام خامنه ای

  نظرات ()


  رهبر انقلاب در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور:

  تایید فرد فاقد صلاحیت در انتخابات ضد حق‌الناس است/ انتخابات را نباید خراب کرد  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز(دوشنبه) در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور، با اشاره به جایگاه بسیار والای نماز جمعه آنرا «قرارگاه ایمان و بصیرت و اخلاق» و مهمترین وظیفه ائمه جمعه را نیز «تبیین حقایق و هدایتگری فرهنگی و سیاسی» برشمردند.

  ایشان همچنین انتخابات را مسأله ای بسیار مهم و نعمتی حقیقتاً بزرگ برشمردند و با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه افزودند: مفهوم عمیق حق الناس، در زمینه های «اجرا، نظارت، حقوق داوطلبان، لیستهای انتخاباتی، صیانت از آرای مردم و پذیرش نتایج انتخابات»، ابعاد مکمل و پرمعنایی دارد و مردم با توجه به طمع ورزی امریکایی ها به این انتخابات، موضوع نفوذ را مورد توجه کامل قرار دهند.

  حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای سخنانشان گفتند: بکار بردن تعبیر قرارگاه برای نماز جمعه به این علت است که ما در حال یک مقابله معنوی، اعتقادی و ایمانی و سیاسی هستیم که همانند دوران دفاع مقدس، به ما تحمیل شده و بنابراین دفاع لازم و ضروری است.

  کلمات کلیدی : رهبر انقلاب در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور: تایید فرد فاقد صلاحیت در انتخابات ضد حق‌الناس است , امام خامنه ای در دیدار ائمه جمعه ,

  سه شنبه 15 دی 1394-10:14

  ادامه مطلب


            تبیین بیانات رهبر انقلاب در مورد اعدام آیت‌الله نمر

  نویسنده : وحید

  موضوع : بیانات امام خامنه ای

  نظرات ()


  روز شنبه 12 دی‌ماه احکام اعدام «آیت‌الله النمر» و 47 نفر دیگر به اتهام تروریسم مدّنظر آل سعود در 12 منطقه عربستان اجرا شد. رژیم سعودی با وجود اعتراضات فزاینده‌ی جهان اسلام به حکم اعدام این روحانی برجسته‌ی شیعی عربستانی، این روحانی مبارز را به اتهام واهی حمایت از تروریسم به شهادت رساند. بیانیه‌ی وزارت کشور عربستان «آیت‌الله نمر» را مبلّغ فتنه و تفرقه خوانده است و این روحانی برجسته را که تنها برای احقاق حقوق مشروع شیعیان و رفع تبعیض و بی‌عدالتی در عربستان مبارزه می‌کرد، به تلاش برای برهم زدن امنیت و فتنه‌افکنی متهم کرده است. سخنگوی وزارت کشور عربستان در نشستی خبری در این مورد اعلام کرد که احکام اعدام اجرا شده در داخل زندان‌ها صورت گرفته و برخی از احکام اعدام با شمشیر (گردن زدن) و برخی نیز با شلیک گلوله صورت گرفته است. دادگاه جنایی عربستان در تاریخ 23 مهرماه حکم بدوی اعدام تعزیری «آیت‌الله نمر» را صادر کرد. شیخ نمر در تاریخ  23 آبان‌ماه اعتراضی کتبی در 50 صفحه تقدیم دادگاه جنایی عربستان کرده بود. پس از آنکه دادگاهِ استیناف هم این حکم را تأیید کرد، وزارت کشور پرونده وی را به دربار آل‌سعود فرستاد که در نهایت با امضای حکم اعدام وی از سوی «سلمان بن عبدالعزیز» شاه سعودی، این روحانی برجسته‌ی شیعی به شهادت رسید.[1]
  کلمات کلیدی : تبیین بیانات رهبر انقلاب در مورد اعدام آیت‌الله نمر , تبیین بیانات امام خامنه ای در مورد اعدام آیت‌الله نمر , تبیین بیانات آیت الله خامنه ای در مورد اعدام آیت‌الله نمر , تبیین بیانات آیت الله العظمی خامنه ای در مورد اعدام آیت‌الله نمر ,

  سه شنبه 15 دی 1394-10:10

  ادامه مطلب


            بیانات امام خامنه ای درباره شهادت شیخ نمر باقر النمر

  نویسنده : وحید

  موضوع : بیانات امام خامنه ای

  نظرات ()


  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه، جنایت بزرگ عربستان سعودی در به شهادت رساندن عالم مؤمن و مظلوم، شیخ نمر باقر النمر را به شدت محکوم کردند و با تأکید بر لزوم احساس مسئولیت دنیا در قبال این جنایت و جنایات مشابه سعودی در یمن و بحرین، خاطرنشان کردند: بدون تردید خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.

  حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند: این عالمِ مظلوم نه مردم را به حرکت مسلحانه تشویق می‌کرد و نه به صورت پنهانی اقدام به توطئه کرده بود، بلکه تنها کار او، انتقاد علنی و امر به معروف و نهی از منکرِ برخاسته از تعصب و غیرت دینی بود.

  رهبر انقلاب، شهادت شیخ نمر و ریختن به ناحق خون او را خطای سیاسی دولت سعودی خواندند و افزودند: خداوند متعال از خون بی‌گناه نمی‌گذرد و خون به ناحق ریخته، بسیارسریع دامان سیاستمداران و مجریان این رژیم را خواهد گرفت.

  ایشان با انتقاد شدید از سکوت مدعیان آزادی، دموکراسی و حقوق بشر و حمایت آنان از رژیم سعودی که خون بی‌گناه را تنها به خاطر انتقاد و اعتراض به زمین‎ می‌ریزد، تأکید کردند: جهان اسلام و همه دنیا باید نسبت به این قضیه احساس مسئولیت کنند.

  حضرت آیت الله خامنه‌ای آزار و شکنجه مردم بحرین توسط نظامیان سعودی و تخریب مساجد و خانه‌های آنان و همچنین بیش از 10 ماه بمباران مردم یمن را نمونه‌های دیگری از جنایات رژیم سعودی خواندند و تأکید کردند: کسانی که صادقانه به سرنوشت بشریت و سرنوشت حقوق بشر و عدالت علاقه‌مند هستند، باید این قضایا را دنبال کنند و نباید نسبت به این وضعیت بی‌تفاوت باشند.

  رهبر انقلاب همچنین افزودند: یقیناً شهید شیخ نمر مورد تفضل خداوند خواهد بود و بدون شک دست انتقام الهی گریبان ظالمانی را که به جان او تعدّی کردند خواهد گرفت و این همان چیزی است که مایه تسلّی است.
  منبع: دفتر مقام معظم رهبری
  کلمات کلیدی : بیانات امام خامنه ای درباره شهادت شیخ نمر باقر النمر , بیانات آیت الله العظمی خامنه ای درباره شهادت شیخ نمر باقر النمر , بیانات رهبر معظم انقلاب درباره شهادت شیخ نمر باقر النمر , بیانات مقام معظم رهبری درباره شهادت شیخ نمر باقر النمر , بیانات آیت الله سید علی خامنه ای درباره شهادت شیخ نمر باقر النمر ,

  سه شنبه 15 دی 1394-10:07


  مطالب گذشته

 • مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) در حسینیه امام خمینی

 • پیام تسلیت در پی حادثه تلخ سقوط هواپیمای مسافربری

 • بیانات امام خامنه ای در دیدار مردم آذربایجان شرقی

 • امام خامنه ای: ملت سربلند ایران! عزم و بصیرت شما حادثه‌ای بزرگ وخیره کننده آفرید

 • امام خامنه ای:مردم را بشناسید حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است

 • حضور امام خامنه ای در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا

 • بیانات رهبر انقلاب درخصوص کشتار مردم در حوادث تروریستی افغانستان

 • نامه اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین به رهبر انقلاب اسلامی

 • بیانات در دیدار شرکت‌کنندگان در کنفرانس اتحادیه بین‌ المجالس سازمان همکاری اسلامی

 • بیانات در دیدار خانواده‌ی شهید ییلاقی

 • پیام تسلیت در پی جان باختن کارکنان کشتی نفتکش ایرانی

 • جدول تحلیل اغتشاشات ۹۶

 • پیام تسلیت در پی درگذشت واعظ شهیر حجت‌الاسلام مظاهری

 • دیدار مردم قم با امام خامنه ای

 • انتصاب رئیس و اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه


 • لیست آخرین پستها


  صالحون  salehon


  وحید


  آمار مطالب
  کل مطالب :
  کل نویسندگان :
  آمار بازدید
  بازدید امروز :
  باردید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  بازدید کلی :

  بروزرسانی


  وحید


  جنبش مذهبی

  معبرسایبری عاشورا

  معبر سایبری بسیجی سلام

  علمدار گراف

  عاشق سید علی

  ***اللّهم عجل لولیک الفرج***

  شکوه بندگی

  طرح پیروان ولایت

  سایت خبر امروز

  سایت حدیث یار

  گروه فرهنگی سنگر

  حزب فقط حزب علی... رهبر فقط سید علی...

  گرا (گروه روشنگری اسلامی)

  سخن دانلود

  تخریبچی 68

  من هنوز منتظرم

  یا زهرا (س) مددی ...

  ولی امر

  پرچم 3 رنگ ایران

  معبر سایبری فکه

  خُـدا و دیگر هیچ

  شبکه اسلامی یا مجیر

  ایثار و شهادت در دفاع مقدس

  دبیر خانه جنگ نرم دانشگاه پیام نور

  به سوی ظهور

  زیباروی هستی

  دین از نگاهی دیگر

  خط مقدم جنگ نرم

  بی قرار

  عشق یعنی انتظار منتظر

  مطالب جدید و بروز

  دانلود سخنرانی رائفی پور

  انجمن اسلامی مدرسه آیت الله خامنه ای هشترود

  ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞

  ** ღ روشـنـایِ جـاویـد

  فقط خدا فقط همین

  بهشت هشتم

  صدای معصومین (ع)

  پایگاه بسیج شهید نوروزی چلیچه

  وب سایت شهدا

  شریعه

  ولایت سید علی

  همیشه آنلاین

  وطن (مهریز)

  طلبــه سایبری

  پایگاه مقاومت نجف اشرف

  آموزش قرآن کریم

  گروه اینترنتی رهروان ولایت

  در صف انتظار...

  منجی آخرالزمان

  معبر سایبری فندرسک

  آقا کلیپ

  سخن نور

  .:: نایبــ بلاگــ ::.

  نوکران مهدی (عج)

  بسم رب الشهدا

  اسلامیت

  پاتوق عمارها

  پایگاه اطلاع رسانی استقامت

  انفجار نور

  همه پیوندهای روزانه

  ارسال پیوند روزانه


  قالب مذهبی وبلاگ

  صالحون

  پایگاه اطلاع‌رسانی حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای
  پایگاه اطلاع رسانی آیت الله العظمی مکارم شیرازی
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

  همه پیوندها


  رهبر انقلاب امام سید علی حسینی خامنه ای آیت الله العظمی سید علی خامنه ای رهبر مقام معظم رهبری آیت الله العظمی خامنه ای آیت الله خامنه ای امام خامنه ای امام سید علی خامنه ای امام خامنه ای